Division I

First team

Player Team Yr Pos

Addie Erlsan Chillicothe Sr F

Brooklin Harris Logan So F

Gemma Maimone Chillicothe So

Player of the Year — Addie Erslan, Chillicothe

Coach of the Year — Tyler Wickham, Chillicothe

Assistant coach of the Year — Greg Rimkus, Logan

Second team

Maya Burggraf Logan

Ali Mathis Chillicothe Fr

Dani Wolfe Logan

Honorable Mention

Avery Erslan Chillicothe So

Emilee Kessler Logan

Addie Price Chillicothe So

Madison Turner Logan

Division II

First team

Player Team Yr Pos

Nikki Bean Athens Sr GK

Magarah Bloom Miami Trace Sr MD

Caroline Brown Fairfield Union Jr F

Nilyn Cockerham Circleville So F

Mackenzie Dietrick Hillsboro Jr GK

Alexis Frazee Warren Local So D

Sydney Free Unioto Sr GK

Danielle Jones Circleville Sr D

Sarah Lefever Jackson Jr D

Loren Moran Waverly Sr MD

Kristen Pfaff Marietta So MD

Kerigan Pollard McClain Sr F

Preslee Reed Gallia Academy Jr MD/D

Isabel Ruff Fairfield Union Jr MD/F

Riley Schultz Logan Elm Sr MD

Courtney Schuck Marietta Sr MD/F

Abbie Seals Unioto Sr D

Taylor Sloan Warren Sr MD

Zoiee Smith Waverly Sr F

Sydney Spires Logan Elm Sr MD

Taylor Thorpe Jackson Sr F

Brooke Ulicny Hillsboro So F

Player of the Year — Isabel Ruff, Fairfield Union

Coach of the Year — Casey Bischof, Fairfield Union

Assistant coach of the Year — Paul Swaim, Athens

Second team

Player Team Yr Pos

Mackenzie Adams Hillsboro Sr D

Olivia Adams Logan Elm Jr GK

Payton Alloway Warren So F

Osha Backus Athens Jr F

Samantha Blair Hillsboro Sr MD

Abby Dengler Circleville Sr GK

Jenna Euler Fairfield Union Sr D

Kirsten Evans Jackson Jr F

Karma Fugate Athens Jr MD

Gretchen Lankford Marietta Sr D

Kandice Mathews Miami Trace Jr D

Jayden McKell Unioto Jr D

Payton Mullen Marietta Jr D

Brandy Robinson Unioto Sr MD

Michela Rhoads Waverly Sr D

Millie Ryan Warren Sr GK

Kyrsten Sanders Gallia Academy Jr MD/F

Emma Smith Fairfield Union Sr D

Marley Stroth Jackson Jr D

Amelia Willis Waverly Sr MD

Kenedi Wise McClain So D

Faith Yancey Circleville Fr F

Honorable Mention

Player Team Yr Pos

Kenzie Anderson McClain So MD

Sophia Atherton Athens Sr D

Savannah Banks Warren Sr D

Emma Bapst Jackson Sr MD

Reagan Barton Miami Trace Sr F

Catherine Baucom Hillsboro Jr D

Bryana Bledsoe Hillsboro Jr MD

Kaylie Clark Gallia Academy Sr D

Sophie Cochran Warren So F

Makayla Coyan Circleville Sr MD

Elena Dulach Athens Sr MD

Carmen Enochs Miami Trace Jr D

Payton Ford Circleville Fr MD

Tia Fowler Logn Elm Fr D

Brooke Holt Fairfield Union Jr D

Katie Mannix Marietta So D

Luca Matesic McClain Fr MD

Avery Miller Unioto Jr MD

Bella Neal Fairfield Union So GK

Ariella Pelletier Unioto Jr D

Claire Schenkel Marietta Jr MD

Kylie Smith Waverly Jr MD

Koren Truance Gallia Academy Sr D

Mattie Walburn Jackson Fr GK

Callena Wiget Logan Elm Sr D

Division III

First team

Player Team Yr Pos

Amora Albano Alexander Jr F

Lucie Ashkettle Valley So

Paige Bailey Rock Hill Sr D

Karissa Buttelwerth North Adams Sr F

Mychal Cron Minford So MD

Ellie Curtis Northwest Sr F

Natasha Davidson Lynchburg-C. Jr D

Laney Eller Wheelersburg Sr F

Kylee Ellison South Point Sr MD

Molly Fuller West Union Sr D

Alexis Guffey Zane Trace Sr MD

Daryn Hoffer Alexander Sr D

Katie Hunter West Union Fr MD

Braylie Jones North Adams Sr MD

Ellie Kallner Wheelersburg Sr MD

Haley Knore Minford So F

Mekenzie Loper Portsmouth Cl. Sr F

Mary Litzinger Eastern Brown Jr MD

Olivia MacCrae Piketon So MD

Sierra Mitten Southeastern Sr F

Ella Newkirk Fairfield Leesburg Jr F

Ashlynn Pfau Portsmouth West Sr MD

Brianna Reynolds Rock Hill So MD

Sarah Roach South Point Sr MD

Cadence Saunders Fairfield Lee. Jr F

Karlie Tipton Lynchburg Clay So F

Kaiken Unger St. Joseph Central Jr MD

Arayha West Peebles Jr GK

Emma Whaley St. Joseph Central Sr F

Caitlyn Wills Eastern Brown Sr MD/D

Player of the Year — Natasha Davidson, Lynchburg-Clay

Coach of the Year — Jon Estep, Wheelersburg

Second team

Player Team Yr Pos

Sierra Benney Lynchburg-Clay Sr MD

Hannah Brown Peebles Sr D

Jaclynn Burchett Northwest MD/D

Natalie Cooper Piketon So GK

Marlee Grinstead Alexander Jr MD/F

Ainsley Grooms North Adams Jr MD/D

Jenelle Fauber Alexander Jr MD

Brianna Fetters Zane Trace Sr F

Rylee Leonard Eastern Brown So F

Aleigha Matney Rock Hill Jr GK

Layla McCleese Portsmouth W. Sr D

Keilanee Montgomery South P. Jr D

Paige Mustard Southeastern Sr MD

Autumn Picklesimer Minford So D

Nevaeh Porter Minford So GK

Emma Prine Eastern Brown Jr MD

Raelynn Ruble Lynchburg-Clay Jr MD

Chloe Sheridan St. Joseph Central Jr D

Mackenzie Silvia West Union Sr F

Emmi Stevens Rock Hill Jr MD

Jocelyn Tilley Wheelersburg So MD

Hailey Tolle Fairfield Leesburg So MD

Jaycie Walters South Point So D

Isabella Whaley St. Joseph Central Jr MD

Jaisyra White West Union Sr GK

Kennedy Zink Fairfield Leesburg Fr F

Honorable Mention

Player Team Yr Pos

Savannah Addy Zane Trace Jr D

Sophia Balon Lynchburg-Clay Jr D

Madi Belcher Eastern Brown So D

Emilee Blanenship St. Joseph Cen. Sr D

Hailey Carter Piketon Sr GK/D

Olivia Chambers Northwest Jr MD/D

McKinzie Dotson Eastern Brown So D

Elizabeth Gerth Peebles Fr MD

Hunter Grooms North Adams Fr F

Kendra Grooms West Union Sr

Hallie Haines Fairfield Leesburg So MD/D

Ashlie Howard Rock Hill Jr D

Bailey Howard Minford Jr MD

Megan Johnson Minford Sr F

Eva Kingery Southeastern Sr MD

Chloe Kunkel Alexander So D

Brylee Lunsford Piketon Sr D

Alexis Mason West Union Sr F

Whitney McKenzie South Point Jr GK

Haley Montavon Northwest Sr GK

Rachel Morgan Southeastern Jr D

Alexis Palmer Peebles So F

Brynley Preston Wheelersburg Jr GK

Alexis Queen Alexander Sr MD/F

Zoe-Hanna Rawlins Portsmouth W. Sr MD

Allison Rogers Rock Hill Fr D

Morgan Shupert North Adams Jr D

Aubrey Sutton St. Joseph Central So MD

Taygan Staggs Wheelersburg Jr D

Avery Teeters Fairfield Leesburg Fr D

Philemina Toca Lynchburg-Clay Jr GK

Brooklynn Wade Zane Trace Fr MD

Elaysia Wilburn South Point Jr F

Alathea Wolfe Portsmouth West Jr D


Load comments